Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:17:54
Ultima modificare
17.02.2023 11:35:47
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,983,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -