Descriere
Echipament şi accesorii TI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:15:54
Ultima modificare
17.02.2023 11:15:54
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
4,635,010.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -