Descriere
Scule și unelte
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 09:28:38
Ultima modificare
22.02.2023 12:30:33
MTender ID
Cod CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,480,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -