Descriere
Subscriere anuală pentru soluții de analiza datelor, de design, de dezvoltare aplicații, instrument de conferințe și remote desktop
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 22:35:15
Ultima modificare
21.02.2023 17:06:59
MTender ID
Cod CPV
48300000-1
-
Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistică, planificare şi productivitate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
201,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -