Descriere
Achiziționarea lucrărilor de amenajare a gardului si acoperișului Teatru de Vara (Lucrări de reparație a Teatrului de Vară din str.Timiș, mun.Chișinău)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura sectorului Centru
Codul fiscal/IDNO
1007601009406
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 21:09:35
Ultima modificare
27.02.2023 12:28:32
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,350,075.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -