Descriere
Produse farmaceutice (articole parafarmaceutice, dezinfectanți) pentru anul 2023, conform necesităților IMSP SCMBCC
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Codul fiscal/IDNO
1003600152570
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 16:02:18
Ultima modificare
17.02.2023 12:28:05
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
56,164.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -