Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023, conform necesităților Întreprinderii Municipale Gospodăria Locativ Comunală Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IM Gospodaria Locativ Comunala Balti
Codul fiscal/IDNO
1011602002366
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:45:54
Ultima modificare
17.03.2023 11:30:16
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,600,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -