Descriere
Achiziționarea produselor alimentare necesare pentru alimentația copiilor din instituţia de educaţie timpurie nr.1 Albinuța, nr.3,,Romanița ,, și Centrul comunitar Viitorul s.Sărata Galbenă pentru perioada Martie – Iunie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sarata Galbena
Codul fiscal/IDNO
1007601005969
Adresa
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:45:25
Ultima modificare
16.02.2023 16:10:49
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
680,788.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -