Descriere
Reactivi de laborator (ce nu se regăsesc în listele centralizate CAPCS) pentru perioada anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Strășeni
Codul fiscal/IDNO
1003600158309
Adresa
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
MD 3701, or. Straseni, str. Toma Ciorba 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina MĂMĂLIGĂ
Telefonul de contact
+37367412255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:39:31
Ultima modificare
19.02.2023 00:57:31
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
190,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -