Descriere
Piese de schimb și materiale consumabile pentru motocositoare și motoferestrăie de tip Sthil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Codul fiscal/IDNO
1002600047677
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:35:59
Ultima modificare
24.02.2023 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
16800000-3
-
Piese pentru utilaje agricole şi forestiere
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -