Descriere
Diverse piese de schimb pentru tractoare și mecanisme
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:26:10
Ultima modificare
16.02.2023 15:33:30
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
108,507.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -