Descriere
Servicii de rezervare și emitere a biletelor de călătorie cu transport aerian internațional de pasageri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Aeronautica Civila
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:51:25
Ultima modificare
16.02.2023 14:55:30
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -