Descriere
Servicii de mentenanță preventivă pentru produs program „ELOenterprise”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:15:00
Ultima modificare
01.03.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
72260000-5
-
Servicii de software
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
657,623.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -