Descriere
Sare alimentară iodată
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Franzeluţa
Codul fiscal/IDNO
1002600004030
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Sarmizegetusa 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:12:50
Ultima modificare
16.02.2023 14:17:36
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
618,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -