Descriere
Achizitionarea de vehicule si echipament de deszapezire,intretinere a spatiilor verzi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
`PRIMARIA VASIENI
Codul fiscal/IDNO
1007601005567
Adresa
5835,
MOLDOVA,
s.Văsieni (r-l Teleneşti),
Teleneşti,
s .vasieni raionul Telenesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 13:23:56
Ultima modificare
16.02.2023 13:43:09
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
957,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -