Descriere
Medicamente
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cahul
Codul fiscal/IDNO
1009603003860
Adresa
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 12:40:28
Ultima modificare
16.02.2023 12:40:28
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
6,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -