Descriere
Constructia Pistei de alergări la Liceul Internat cu Profil Sportiv Lipiveni, s. Lipoveni, r-ul Cimislia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Internat cu Profil Sportiv Lipoveni
Codul fiscal/IDNO
1012620011066
Adresa
MD-4124,
MOLDOVA,
s.Lipoveni,
Cimişlia,
s.Lipoveni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 12:19:05
Ultima modificare
27.02.2023 12:43:03
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,926,159.71
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -