Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003810
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexandru Mihailuta
Telefonul de contact
79621682
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 12:10:07
Ultima modificare
16.02.2023 12:22:44
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
142,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -