Descriere
Servicii de Construcție stand Prowein 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Oficiul National al Viei si Vinului
Codul fiscal/IDNO
1013620012945
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sfatul Tarii, 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:56:23
Ultima modificare
15.02.2023 16:56:23
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
58,000.00
EUR
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -