Descriere
Achiziționarea alcoolului etilic.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:39:38
Ultima modificare
23.02.2023 12:00:01
MTender ID
Cod CPV
24320000-3
-
Produse chimice organice de bază
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
56,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -