Descriere
Role Cearceaf Hârtie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:36:03
Ultima modificare
15.02.2023 18:38:46
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
105,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -