Descriere
Automobil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Corten
Codul fiscal/IDNO
1007601007701
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
с.Кортен,
Тараклия,
Corten
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:31:04
Ultima modificare
16.02.2023 14:18:18
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Автомобили
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
208,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -