Descriere
Tractor multifuncțional s. Zubrești, r.Strășeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Zubrești
Codul fiscal/IDNO
1008601000329
Adresa
3739,
MOLDOVA,
s.Zubreşti,
Străşeni,
str. Stefan cel Mare 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:08:50
Ultima modificare
15.02.2023 17:45:24
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,186,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -