Descriere
Uniformă de serviciu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 15:54:43
Ultima modificare
15.02.2023 16:08:02
MTender ID
Cod CPV
35800000-2
-
Echipament individual şi de sprijin
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,939,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -