Descriere
Achiziţionarea serviciilor de publicare a avizelor publice (citații) într-un ziar local sau republican pentru anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 15:48:05
Ultima modificare
24.02.2023 11:00:30
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
110,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -