Descriere
Produse sanitaro-igienice II(săpun, detergenți, prosoape, hârtie igienică)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 15:36:11
Ultima modificare
15.02.2023 16:42:33
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
75,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -