Descriere
Articole parafarmaceutice, recipienți pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1003600153223
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare nr. 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cotelnaia-Josanu Liudmila
Telefonul de contact
+37368632893
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 15:06:31
Ultima modificare
15.02.2023 17:40:50
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
119,190.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -