Descriere
Echipamente medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1003600153223
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare nr. 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 15:06:31
Ultima modificare
15.02.2023 15:06:31
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -