Descriere
Achiziționarea serviciilor de mentenanță și dezvoltare a paginii - web oficiale www.csp.md
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 14:57:36
Ultima modificare
15.02.2023 15:02:26
MTender ID
Cod CPV
72260000-5
-
Servicii de software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -