Descriere
Reparația acoperișului (schimbarea foilor de ardezie)și termoizolarea pereților la blocul de studii a Gimnaziului din sat. Cîrnățenii Noi, r-nul Căușeni (numai acoperiș)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
INSTITUTIA DE INVATAMANT GIMNAZIUL CIRNATENII NOI
Codul fiscal/IDNO
1012608001759
Adresa
7717,
MOLDOVA,
s.Cîrnăţenii Noi,
Căuşeni,
str. Stefan cel Mare 100
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 14:54:09
Ultima modificare
21.07.2023 08:06:58
MTender ID
Cod CPV
45210000-2
-
Lucrări de construcţii de clădiri
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
666,640.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -