Descriere
Servicii de asigurare auto (RCA)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.15 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1007601001189
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str.Luceafarul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Barbăroșie
Telefonul de contact
068003691
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 14:43:57
Ultima modificare
15.02.2023 14:48:00
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
18,428.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -