Descriere
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI (mun. Chișinău, str. A. Pușkin, nr. 42)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 12:47:51
Ultima modificare
15.02.2023 12:53:03
MTender ID
Cod CPV
50530000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -