Descriere
produse de uz casnic pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1008601000639
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Telefonul de contact
/231/71003
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 11:44:30
Ultima modificare
15.02.2023 12:03:40
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
51,850.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -