Descriere
Licențe pentru produse Microsoft
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Codul fiscal/IDNO
1006601004002
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 11:03:43
Ultima modificare
15.02.2023 13:09:30
MTender ID
Cod CPV
48200000-0
-
Pachete software pentru reţele, internet şi intranet
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
290,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -