Descriere
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMĂRIA SATULUI COCIULIA
Codul fiscal/IDNO
1007601004825
Adresa
7321,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
s.Cociulia r-n Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vladimir Putregai
Telefonul de contact
+37360381252
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 10:05:09
Ultima modificare
15.02.2023 10:18:04
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
772,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -