Descriere
Reparația curentă a drumurilor publice locale din r-nul Ocniţa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Ocnita
Codul fiscal/IDNO
1007601009738
Adresa
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Independentei, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 09:38:32
Ultima modificare
15.02.2023 12:21:58
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,333,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -