Descriere
Produse de curățat și îngrijire personală, articole de menaj pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Orhei
Codul fiscal/IDNO
1003606150028
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. C.Negruzzi 85
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
IMSP Spitalul raional Orhei
Telefonul de contact
078830509
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 09:28:16
Ultima modificare
15.02.2023 11:14:52
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
153,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -