Descriere
Rachete antigrindina cu două trepte, cu tipul de lansare reactiv mortier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Codul fiscal/IDNO
1003600094438
Adresa
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 08:20:50
Ultima modificare
10.03.2023 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
24600000-0
-
Explozibili
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
912,400.00
EUR
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -