Descriere
Servicii/lucrări de mentenanță a sistemului video în zonele de agrement reabilitate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura sectorului Centru
Codul fiscal/IDNO
1007601009406
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 23:15:41
Ultima modificare
12.04.2023 16:40:34
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
225,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -