Descriere
Servicii de deservire și menținere a infrastructurii Sistemului Informațional al BNM (servere, echipamente, centrul de rezervă, licențele IDEA, Fudo și Microsoft Dynamics) - REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 21:53:03
Ultima modificare
15.02.2023 12:16:30
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
704,999.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -