Descriere
Achiziționarea Serviciilor de reparații curente și deservirea compresoarelor Instalației de distribuție deschisă IDD - 110 kV.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 17:49:45
Ultima modificare
22.02.2023 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
50530000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -