Descriere
Servicii de colectare, transportare și tratare a deșeurilor medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1006601003533
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ofițer principal al Secției Achiziții Publice SLA
Telefonul de contact
022-453-630
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 17:18:25
Ultima modificare
15.02.2023 15:58:07
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -