Descriere
Echipament şi accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Organizaţia pentru Dezvoltarea Antreprenoriatului (ODA)
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 17:15:28
Ultima modificare
03.04.2023 07:51:24
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -