Descriere
Accesorii pentru tractoare (clește pentru bîrne și încărcător frontal)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
,,ÎS Nisporeni-Silva''
Codul fiscal/IDNO
1003609001899
Adresa
MD 6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 16:49:01
Ultima modificare
14.02.2023 17:24:07
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
145,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -