Descriere
Cartușe pentru imprimante
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Codul fiscal/IDNO
1006601000543
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vasilii Bodarev
Telefonul de contact
022-78-51-60
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 16:48:14
Ultima modificare
20.02.2023 17:21:42
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
17,083.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -