Descriere
Servicii de elaborarea devizelor de cheltuieli în domeniul construcțiilor.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 14:47:39
Ultima modificare
23.02.2023 14:41:33
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -