Descriere
Tractor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea silvo-cinegetică Strășeni
Codul fiscal/IDNO
1003600078021
Adresa
3702,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
or.Strășeni, str.Ștefan cel Mare, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Întreprinderea-silvo cinegetică Strășeni
Telefonul de contact
0237-2-56-51
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 14:45:14
Ultima modificare
14.02.2023 14:54:46
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
195,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -