Descriere
Servicii medicale conform necesitlitilor IMSP AMT Centru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 14:40:45
Ultima modificare
14.02.2023 14:54:07
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
149,955.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -