Descriere
Licență pentru produs program “Adobe”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 14:33:57
Ultima modificare
14.02.2023 14:52:36
MTender ID
Cod CPV
48510000-6
-
Pachete software de comunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
241,084.02
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -