Descriere
Reactive pentru laboratorul CS Căușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Căușeni
Codul fiscal/IDNO
1013608001170
Adresa
4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str.Ana și Alexandru 14
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Panfilov
Telefonul de contact
0793 26 725
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 13:56:28
Ultima modificare
14.02.2023 14:21:02
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
168,308.90
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -